Dominika

W poprzednim poście pokazałam Wam dwie spontaniczne sesje, które zrobiłyśmy z Dominiką podczas jej pierwszych dni w Warszawie. Obie były nieplanowane, a wyszły całkiem fajne ;) Pisałam też o tej, którą planowałyśmy od dawna – i właśnie te zdjęcia chcę Wam pokazać tym razem!

Sesja, o której mowa, była z mojej strony dość absurdalnym pomysłem, ale gdy tylko zakiełkował w mojej głowie, od razu uznałam, że takie zdjęcia możliwe są tylko z Dominiką! Którejś nocy wracałam bowiem z Pawilonów i byłam zachwycona tym, jak wygląda Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście o 3 rano – puste, ciche, spokojne, bez poparkowanych wszędzie samochodów. Wtedy zanotowałam tylko w pamięci, że „kiedyś coś tu zrobię…”, ale gdy po raz kolejny usilnie szukałyśmy z Dominiką pomysłu na zdjęcia, przypomniał mi się tamten koncept i stwierdziłam, że jak nie teraz to nigdy! Trochę obawiałam się reakcji na moją propozycję wstania o 2 w nocy i podróży do centrum, a następnie czekania na wschód słońca nad Wisłą, ale Dominika jak zwykle mi zaufała i przystała na ten pomysł :) Ogarnęłyśmy stylówki, zaplanowałyśmy miejsca, pogoda miała być idealna. Moja niezawodna modelka wstała o 2:15, by się umalować i o 3:00 wyjechałyśmy. Zaczęłyśmy od ścisłego centrum, jednak po kilku zdjęciach uznałam, że rewelacji nie ma. Przejechałyśmy więc w kierunku Nowego Światu, stanęłyśmy tuż przy Foksalu (co za niespotykany luksus!) i zaczęłyśmy nasze uliczne zdjęcia :)

IMG_1305_internetIMG_1308_internetIMG_1312_internetIMG_1313_internetIMG_1318_internetIMG_1324_internetIMG_1329_internetIMG_1337_internet

Niebo było piękne i zapowiadało świetny wschód, temperatura idealna po kilkudniowych upałach, przejechałyśmy więc pod Most Poniatowskiego, weszłyśmy na górę i czekałyśmy na wzejście słońca. Tam już trochę zmarzłyśmy, ale wszystko wynagrodziło nam piękne światło i klimat ;)

IMG_1343_internetIMG_1346_internetIMG_1349_internetIMG_1358_internetIMG_1380_internetIMG_1407_internetIMG_1413_internetIMG_1431_internetIMG_1445_internetIMG_1449_internetIMG_1464_internetIMG_1471_internet

Byłam z nas bardzo dumna i po raz kolejny cieszę się, że poznałam Dominikę, która przyjmie każdy mój szalony pomysł bez narzekania i jest gotowa na każde poświęcenie :) Wiedziałam o tym zresztą od naszej pierwszej sesji, która też była dosyć hardkorowa!

Pokazałam Wam już 3 serie zdjęć, które zrobiłyśmy w ciągu 8 dni pobytu Dominiki u mnie, ale to nie koniec! Jeszcze przed jej przyjazdem myślałyśmy o zrobieniu kilku portretów w trochę innym stylu, odrobinę wystylizowanych, „innych”. W środę, dzień przed odjazdem Dominiki, postanowiłyśmy na szybko zrealizować te zdjęcia i ja jestem nimi zachwycona!

IMG_1502_internetIMG_1509_internetIMG_1510_internetIMG_1518_internetIMG_1523_internetIMG_1536_internetIMG_1548_internet

Jestem z nas niezmiernie dumna, że mimu kilkudziesięciu zrobionych sesji dalej umiemy wymyślić coś nowego, innego i zaangażować się w to na 100% :) Dziękuję Dominika za wszystko!

Reklama

5 myśli w temacie “Dominika

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s