Sesja ciążowa Oli

Ostatnio mam mały zastój z sesjami i ogólnie jakoś nic mi nie idzie. Przede wszystkim ludzie masowo chorują i odwołują zaklepane terminy. Jest to problematyczne ze względu na wcześniejsze rezerwacje studia (plenerów bez zmian nie wykonuję), a często odkręcanie takiej rezerwacji nie jest takie proste. No ale nie będę tu narzekać. Tak tylko mówię, że nie mam nic nowego, ale w przyszłym tygodniu to ma się wreszcie zmienić :)

Olę poznałam w zeszłym roku, gdy robiłam jej rocznicową sesję z mężem :) Byłam przeszczęśliwa, gdy poprosiła mnie o wykonanie sesji brzuszkowej! Jak pisałam już tutaj nie raz, zawsze jest to dla mnie niemały zaszczyt, gdy ktoś do mnie „wraca”, zwłaszcza przy tak ważnych zdjęciach :) Uwielbiam patrzeć na te „przemiany”: sesja pary -> narzeczeńska -> reportaż ślubny -> sesja ciążowa -> zdjęcia maluszka :) To jest jeden z naprawdę fajnych aspektów bycia fotografem!

Ola i Artur wspaniale przygotowali się do sesji, Ola miała mnóstwo pomysłów i aranżacji. Tego wrześniowego dnia mieliśmy piękne słońce, było ciepło i przyjemnie. Jedynym minusem były komary, które całymi chmarami atakowały nas w plenerze. Udało nam się jednak to przetrzymać, czego efektem jest cała galeria słonecznych ujęć :)

Pokazuję Wam część naszej sesji, ponieważ część jest przeznaczona wyłącznie do albumu Oli i Artura, natomiast bardzo dziękuję za zgodę na publikację poniższych ujęć! :) Myślę, że każdemu w te listopadowe dni przyda się trochę słońca i miłości, chociażby na zdjęciach :)

dsc07271_internetdsc07280_internetdsc07297_internetimg_4607_internetimg_4620_internet

img_4622_internetimg_4624_internetimg_4630-1_internet

img_4634_internet

img_4664_internetimg_4670_internetimg_4678_internetimg_4681_internetimg_4686_internetimg_4692_internetimg_4699_internetimg_4701_internetimg_4703_internetimg_4715_internetimg_4719_internet

Reklama

Jedna myśl w temacie “Sesja ciążowa Oli

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s