Paulina Iwon

Oj dawno mnie tu nie było… ;) Ale wszystko przez sesję na uczelni, nie miałam na nic czasu, ciągle siedziałam nad książkami albo myślałam o tym, że powinnam to robić – najgorszy okres.

We wtorek miałam ostatni egzamin, czułam, że poszedł mi bardzo słabo… od razu po nim pojechałam na pierwszą sesję studyjną do odkrytej na nowo Fabryki Światła. Bywałam tam niegdyś (2011-2013) wiele razy, ale po tym, jak została przeniesiona, błąkałam się od studia do studia. Tym razem jednak postanowiłam wrócić tam znowu na dłużej, głównie ze względu na cenę i wygodę użytkowania. Nie zawiodłam się! We wtorek zrobiłam aż 3 różne sesje z 3 modelkami i 2 wizażystkami :) Studio przypadło mi do gustu jeszcze bardziej, niż w poprzedniej lokalizacji. Cieszę się więc i planuję zostać tam już NA ZAWSZE <3 Cena również jest dużo bardziej zachęcająca, więc myślę, że i chętnych nie zabraknie.

Po 3 wtorkowych sesjach i powrocie do domu po 22:00, następnego dnia zerwałam się z samego rana, by na 10:00 być na Kabatach u Agi Pietrys – kolejna portretowa sesja pod makijaż, tym razem u Agi w domu :) Zdjęcia wyszły przepięknie i wkrótce je Wam pokażę.

W czwartek nie odpoczywałam, bo czekały mnie dwie kolejne sesje w Fabryce Światła, znowu z moją kochaną wizażystką Anią. Ostatecznie bardzo jestem zadowolona ze wszystkich 5 sesji w studio, które zrobiłam w tym tygodniu. Przetestowałam światło, przypomniałam sobie swoje ulubione ustawienia i jestem gotowa na nowo zapuścić korzenie w studiu.

Post jednak nie o tym, bo – mimo, że szybko uwijam się z obróbką – za nic w świecie nie dałabym rady obrobić jakiejkolwiek sesji z tego tygodnia w całości ;) Chciałabym pokazać Wam coś zupełnie innego, projekt, który musiałam trzymać w tajemnicy ze względu na… no właśnie!

Ewa napisała do mnie jakoś na początku grudnia, że potrzebuje fotografa oraz modelki do pomocy w projekcie na Mistrzostwa makijażu Beauty forum. Sama miała zająć się makijażem, a jej koleżanka, Dominika, paznokciami i włosami. Podsunęłam im więc Paulinę jako modelkę, a sama z chęcią zgodziłam się na sfotografowanie całości. Tematem sesji było „Colours, Colours, Colours – 80s Style”.

Sesja była świetna, w przemiłej atmosferze i uważam, że dziewczyny ze swoją stylizacją zdecydowanie powinny przejść dalej, ale niestety – tak się nie stało :( Wyniki zostały ogłoszone niedawno i niestety nasza praca nie zdobyła uznania jury. Myślę, że nasze zdjęcia w niczym nie odbiegały od tych, które przeszły dalej, ale cóż… Szkoda, ale przynajmniej mogę publikować zdjęcia! :D

Zapraszam do obejrzenia naszej (jeszcze grudniowej) współpracy!

makijaż, stylizacja, włosy i paznokcie – Ewa Mazurek i Dominika Golisz

DSC01669_internetDSC01682_internetDSC01652_internetDSC01653_internetDSC01658_internetDSC01699_internetDSC01685_internetDSC01723_internetDSC01732_internetDSC01738_internetDSC01746_internetDSC01765_internetDSC01777_internetDSC01779_internetDSC01787_internet

Dziękuję dziewczyny za przemiłą współpracę i świetne zdjęcia!

Dziś okazało się, że jednak wszystko zdałam, także chętnych na zdjęcia w studiu lub plenerze serdecznie zapraszam! Mam trochę wolnego przed początkiem nowego semestru i zamierzam wykorzystać ten czas w 100%!

Reklama

Jedna myśl w temacie “Paulina Iwon

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s