Kolejna moja sesja z Olą i – ku mojej wielkiej radości! – w końcu ponowna współpraca z Anią <3 Miałyśmy dłuuugą przerwę, ale teraz mam nadzieję, że znów będziemy jednym teamem na sesjach :)
Te zdjęcia wykonałyśmy 6 stycznia, w zasadzie wszystko zaplanowałyśmy dosyć spontanicznie. Ola zaproponowała, że opłaci studio, ja byłam ograniczona przez te duże mrozy, a Ania chciała wrócić do gry i odświeżyć portfolio :) Zdecydowałyśmy się na wynajem studia testowego na Stawkach i była to zdecydowanie dobra decyzja! Ja nie jestem fanką oświetlenia studyjnego, rzadko które zdjęcia studyjne mi się podobają, natomiast uwielbiam czysty, studyjny klimat z naturalnym oświetleniem. I właśnie takie są te zdjęcia! Dlatego je uwielbiam. Proste, czyste portrety, kilka zdjęć przez szybkę, no i oczywiście cudowna suknia Oli na pierwszym planie :) Chciałabym mieć możliwość robienia częściej tego typu ujęć, ale na razie… niestety ;)
Pozowała Ola <3
Makijaż Ania <3
Dziękuję dziewczyny za przemiły dzień i piękne efekty :)
Zapraszam serdecznie na sesje zdjęciowe w studiu! Jestem do dyspozycji po sesji na uczelni, czyli od 28.01 możecie się ze mną umawiać na zdjęcia w ciepłych i miłych studyjnych warunkach :) Mogę dla Was wykonać taką sesję, jak ta wyżej, czyli z naturalnym światłem (a może pojawi się akurat słoneczko? ;)), a także typowo studyjną, biznesową itp. – taką jak te – klik. Zapraszam do kontaktu!
Przepiękne zdjęcia!
PolubieniePolubienie
Super!!
PolubieniePolubienie