Julia Wilczyńska

Witam wszystkich, z tej strony Urszula Nosek, najbardziej zadowolona, dumna z siebie i bezproblemowa osoba na tym świecie :D Zdałam sesję, na dodatek prawie na samych 5! Po ostatnim egzaminie ruszyłam do Gdańska, gdzie spędziłam wspaniałe kilka dni z przyjaciółkami, odpoczęłam i zrobiłam dwie piękne sesje z cudownymi modelkami :) Jestem pełna sił, optymizmu i chęci do robienia milionów zdjęć!

Na szczęście entuzjazm nie opuszcza mnie również w przypadku obróbki, bo mogłabym nieźle utknąć. Codziennie wieczorem siadam i na kilka godzin znikam dla świata – tylko ja i Photoshop <3 skończyłam więc obróbkę dwóch wieczorów panieńskich, kilku sesji zleceniowych, a przed chwilą także sesji z Julką – w końcu! Zrobiłyśmy ją pod koniec maja, a ja jedynie oddałam kilka zdjęć na zapowiedź, bo tak bardzo nie miałam czasu na obróbkę…

To było cudne popołudnie. Znowu genialna współpraca z Agą, no i udało mi się umówić z Julią. Kiedyś już współpracowałyśmy razem, ale na sesji zepsuła nam się pogoda i byłam bardzo niezadowolona z efektów :( tym razem jednak wszystko sobie odbiłam! Zrobiłyśmy kilka stylizacji i objechałyśmy dwa miejsca, w tym wesołe miasteczko, gdzie chciałam zrobić zdjęcia od paru lat.

Jak Wam się podoba? Jak dla mnie sesja idealna <3 dużo zdjęć, praktycznie wszystkie udane, piękne miejsca, makijaż i cudowna modelka :)

https://www.youtube.com/watch?v=Z5kLewpmOzE – zapraszam do obejrzenia postprodukcji, myślę o zrobieniu kolejnego filmiku, jeśli jesteście ciekawi :)

4 myśli w temacie “Julia Wilczyńska

  1. Najpiękniejsza sesja jaką widziałam od bardzo długiego czasu! Piękna modelka, makijaż, stylizacja, miejsce do i światło <3 brawo brawo!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s