Jagienka Kamińska

Powoli kończy mi się sesja, dziś pisałam przedostatni egzamin, została mi już tylko czwartkowa historia. Jestem już strasznie zmęczona tą ciągłą nauką, ale też szczęśliwa, że już niedługo koniec… A od razu po ostatnim egzaminie jadę do Trójmiasta, gdzie zrobię piękne zdjęcia, odpocznę i mam zamiar dobrze się bawić ;)

Dziś pokażę Wam sesję, którą od dawna obiecywałam mojej przyjaciółce ;) Powiem Wam, że robienie zdjęć znajomym jest dla mnie zawsze najtrudniejsze! Na sesji jestem inną osobą niż „w rzeczywistości” (przynajmniej takie mam wrażenie), bo jednak zostaje we mnie trochę profesjonalizmu z pracy z klientem i nie potrafię tak zupełnie tego oddzielić, gdy robię zdjęcia koleżankom. Zwłaszcza, że bardzo dobrze znam Jagienkę i ciężko mi było ją ustawić itp, gdy widujemy się tak często.

Niemniej uważam, że sesja wyszła nam świetnie! Genialny mejkap wykonała Karolina, której z całego serca dziękujemy <3 Przy zdjęciach pomagała Piernik <3

Jeśli chcecie zobaczyć, jak obrabiam zdjęcia, zapraszam do obejrzenia filmiku na yt: https://www.youtube.com/watch?v=Z5kLewpmOzE :)

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s