Ola Cassino

Czas na drugą sesję z Trójmiasta, którą właśnie skończyłam obrabiać :) Zdjęć będzie mnóóóstwo, więc ostrzegam!

Kolejna moja współpraca z kochaną Olą <3 Uwielbiam ją za to, że jest zawsze tak zaangażowana, odpowiedzialna, nigdy nie nawali, a do tego pięknie pozuje i jest przemiła! Każde nasze spotkanie wspominam z uśmiechem, ale to w Gdyni przebiło wszelkie poprzednie!

Obie z Warszawy – spotkałyśmy się w Trójmieście :) Ola była jak zwykle świetnie przygotowana, miała mnóstwo stylizacji, rekwizytów, ręcznie robione wianki, cudowne ubrania. Makijaż po raz drugi wykonała Angelika, której bardzo dziękuję za współpracę!

Zaczęłyśmy od dłuuugiego spaceru ze stacji w Redłowie do rezerwatu Kacze Łęgi. Tam zrobiłyśmy pierwszą stylizację.

Miałyśmy iść na plażę w Redłowie, ale (na szczęście!) uznałyśmy, że taksówka będzie lepszym wyjściem i chyba żadna z nas tego później nie żałowała… Przeszłyśmy bowiem kaaawał drugi z Redłowa do Orłowa plażą, robiąc po drodze zdjęcia. Pod koniec zrobiłyśmy kilka ujęć na molo. Obie byłyśmy padnięte chodzeniem po kamiennej plaży, ale zadowolone z tego, co zrobiłyśmy :) Dziękujemy miłym panom, którzy udostępnili nam ognisko do zdjęć :D

Ola spisała się na medal – jak zawsze! Dawno nie poznałam tak cudownej modelki i ogólnie osoby, zwłaszcza z uwagi na jej wiek. Zawsze jestem zadziwiona tym, jak bardzo się przykłada, nie narzeka na zimno (a nad morzem miałyśmy 17 stopni i wiatr!), przemierza kilometry z ciężkimi torbami i nigdy nie ma dosyć zdjęć :) Dziękuję za cudowny dzień i efektywną współpracę <3

PS Planuję wypad do Lublina w sierpniu, chętni na sesję? Zapraszam na priv! :)

2 myśli w temacie “Ola Cassino

  1. Modelka pięknie pozuje, widać, że sprawia jej to mega przyjemność. Wszystkie twoje zdjęcia są dość mocno edytowane, czy osiągałaś taki efekt od razu aparatem? :)
    Widzę kilka świetnych ujęć portretowych twarzy. Na moim blogu właśnie próbuję zebrać błędy, które popełniamy robiąc portrety. Wypowiesz się?

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s