Natalia Ilkiewicz i Paulina Bartosiak

Trochę mnie tu nie było przez mój wyjazd do Lublina, ale już wróciłam i skończyłam obróbkę sesji, która zalegała mi jeszcze z kwietnia – co prawda 30, ale jednak :D

Postanowiłam w sumie bardzo spontanicznie zorganizować duet. Byłam już wcześniej umówiona na zdjęcia z Natalią (po raz drugi ;)), a i z Agnieszką chciałyśmy się spotkać na makijażu. Dwa dni przed naszą sesją wymyśliłam sobie, że znajdę jeszcze drugą modelkę. Znów trochę na wariackich papierach, ale kolejny duet mogę sobie wrzucić do portfolio :) Obrabiałam go bardzo długo przez ilość zdjęć, ale w końcu mogę Wam je pokazać!

Makijaż do sesji wykonała wspaniała Agnieszka Pietrys!

Pierwsza odsłona Natalii miała być delikatna, wśród kwiatów, które rosły w pobliżu ławki, gdzie Aga malowała Paulinę :D Z Natalią miałyśmy troszkę więcej czasu podczas sesji, bo Paulina była bardziej ograniczona czasowo.

Po tym, jak zrobiłam każdej z dziewczyn zdjęcia solo, zrobiłyśmy zdjęcia w duecie.

Paulina musiała się zwijać, więc z Natalią zrobiłyśmy szybko jeszcze parę ujęć w innej stylizacji :)

Jestem pewna, że to nie było moje ostatnie spotkanie ani z Natalią ani z Pauliną! O Adze nie mówię, bo widziałyśmy się już na kolejnej sesji w tym tygodniu :)

Teraz już nigdzie się nie ruszam z Warszawy, więc będę pilnie nadrabiać sesje w przerwach od nauki do tej mniej przyjemnej sesji…

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s