Marta Czech

Kolejna portretowa sesja studyjna „pod makijaż”, tym razem malowała Ania Wojtarek :) Sesja z Martą była dla mnie ogromną niespodzianką! Już na wstępie, gdy zgłaszała się w odpowiedzi na moje ogłoszenie, widać było, że nie uważa się za kandydatkę idealną do takiej sesji. Bo nie jest modelką, bo nie ma super doświadczenia, bla bla. Ale z kilkunastu zgłaszających się dziewczyn, to właśnie Martę postanowiłyśmy umalować, wystylizować i sfotografować :) I to była doskonała decyzja!

Szczerze – spodziewałam się dziewczyny z ulicy. I przyszła: drobniutka, nieumalowana, niepozorna. Byłam przygotowana na pomoc w pozowaniu, rady, podpowiadanie. Pff, to ja mogłabym uczyć się od Marty! Nie potrzebowała nawet 5 minut na rozkręcenie się, już pierwsze zdjęcia były świetne, co nie zdarza się często. Niesamowita swoboda, radość z pozowania, widać było, że bardzo się przygotowała i zaangażowała w sesję. I o to chodzi, to zawsze jest dla mnie najważniejsze! Po co z tego, że nie ma za sobą kilkudziesięciu sesji, skoro efekty są… no cóż, jakie, zaraz zobaczycie!

Wizaż: Anna Wojtarek <3

Wianki: Tanijka <3

DSC04261_internetDSC04275_internetDSC04287_internetDSC04298_internetDSC04312_internetDSC04328_internetDSC04330_internetDSC04346_internetDSC04364_internetDSC04369_internetDSC04393_internetDSC04406_internet

Dziękuję Marta za Twoje zaangażowanie, wspaniałą współpracę i piękne zdjęcia! Chapeau bas!

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s