Ślub Klaudii i Przemka

Klaudia napisała do mnie w sprawie sesji narzeczeńskiej, a w przyszłości także reportażu ślubnego. Od początku miałam wrażenie, że skądś się znamy, ale historia rozmów na to nie wskazywała. Ostatecznie uznałam, że może jest po prostu do kogoś podobna… ;) Dopiero na sesji narzeczeńskiej okazało się, że robiłyśmy razem sesję na początku 2012 roku! Rzeczywiście przypomniały mi się te zdjęcia, jeszcze na opuszczonych basenach Skry za Fonobarem… :) I po ponad 6 latach Klaudia wraca do mnie ze swoim narzeczonym i podpisuje umowę na reportaż ślubny, coś pięknego! :) Poza sesją narzeczeńską, wykonałam także zdjęcia na wieczorze panieńskim Klaudii tuż przed jej ślubem. Jednak uważam, że prawdziwym hitem były jednak zdjęcia z samego dnia ślubu oraz pleneru. Zupełnie inaczej wygląda współpraca między fotografem i parą, gdy wcześniej się poznają i mają za sobą już jakieś wspólne zdjęcia, znają ich rezultaty. Mimo że Przemek nie należy do facetów kochających sesje zdjęciowe (:D), a Klaudia wręcz odwrotnie, to udało się zrobić naprawdę świetne, spontaniczne zdjęcia. Dla mnie to jedna z ulubionych serii ślubnych!

 

Oprócz reportażu z uroczystości oraz krótkiego reportażu z przyjęcia weselnego, zrobiliśmy także krótką sesję w dniu ślubu, w plenerze ze świadkami i rodziną, oraz we wnętrzu restauracji :)

 

 

Kilkanaście dni po ślubie spotkaliśmy się na sesji plenerowej w zupełnie innych warunkach, która moim zdaniem wyszła naprawdę przepięknie! Uwielbiam odważne pary, które nie boją się ubrudzić, biegać na boso, odpalać świec dymnych i po prostu dobrze się bawić na zdjęciach :) To zawsze dobrze wychodzi w obiektywie.

 

Klaudia, Przemek, dziękuję za cudownie spędzony czas i nie ukrywam, że jestem pewna, że jeszcze się spotkamy…! :)

Jedna myśl w temacie “Ślub Klaudii i Przemka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s