Ślub Ady i Michała

Ten sezon absolutnie wygrywa wszystko pod względem pięknych ślubów i jeszcze piękniejszych Par Młodych! Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że Ada i Michał to moja „wymarzona” para pod względem zdjęć :) Dzięki Adzie totalnie wyszłam ze swojej strefy komfortu, jeśli chodzi o obróbkę… i muszę przyznać, że to był strzał w 10! Bardzo bałam się eksperymentować z obróbką przy zdjęciach ślubnych, ale teraz widzę, że te kolory, klimat to właśnie jest to, co podoba mi się najbardziej. A to wszystko dlatego, że Ada poprosiła o ciepłą, przygaszoną obróbkę… I ostatecznie okazało się, że udało mi się wstrzelić w jej oczekiwania :)

Ich ślub i wesele było w 100% w moim stylu, w cudownym miejscu nad Bugiem, ale dopiero plener utwierdził mnie w przekonaniu, że całkowicie się ze sobą zgadzamy. Uwielbiam takie spontaniczne, niepozowane, roześmiane i szczere zdjęcia, jednakże bardzo trudno je zrobić, bo większość zależy od naturalności modeli… a jak wiadomo, zdjęcia ślubne często robi się w nerwach i z jakimś przekonaniem z tyłu głowy, że muszą być idealnie zapozowane i ogólnie każde powinno wędrować prosto do ramki na ścianę w salonie babci. Ada na szczęście miała swoją wizję zdjęć, ciągała Michała po piachach, lasach, jeziorach… :) Cieszyłam się, że oboje byli zdecydowani, wiedzieli, czego chcą i potrafili opowiedzieć mi o swoich oczekiwaniach. Zawsze wolę usłyszeć od pary „tu nam się nie podoba, nie czujemy tego, chodźmy tam”, niż gdyby ktoś miał się czuć niekomfortowo przed moim obiektywem.

Jeśli więc ktoś pyta o wymarzony plener – to właśnie taki! Naturalny, w lesie, nad brzegiem jeziora, ze słońcem w tle i piękną miłością na pierwszym planie! Dziękuję Kochani za cudowne doświadczenie!

I mój ulubiony plener:

Jedna myśl w temacie “Ślub Ady i Michała

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s