Ślub Gosi i Maćka

Ostatni ślub 2017 roku i zdecydowanie świetne zakończenie sezonu! :) U Gosi i Maćka było po prostu rewelacyjnie. Z góry ostrzegam, że zdjęć jest naprawdę sporo, mimo że nie wrzucam większości zdjęć z życzeń, powitania i oczepin, bo po prostu byłoby ich zbyt dużo :) Dawno nie byłam na takim ślubie, gdzie po prostu nie potrafiłam wybrać mniejszej liczby zdjęć. Choć od początku czułam, że tak może być, bo z Gosią i Maćkiem widzieliśmy się już na dwóch ślubach ich znajomych i za każdym razem były to super imprezy. No i do tego świetna para, więc to nie mogło się nie udać :)

Dzień był piękny, słoneczny i wyjątkowo przyjemny jak na polską jesień :) Od początku zero nerwów, Maciek roześmiany, Gosia wyluzowana, świadkowie zresztą tak samo. Bardzo przyjemnie spędzało się czas z takimi ludźmi! W kościele również bez zbędnych nerwów, ale najlepsze tego dnia było oczywiście wesele! Tak się cieszę, że mogłam zakończyć sezon w takim stylu i zostawić sobie świetne wspomnienie do przyszłego roku :) Ten moment, gdy wyszłam na przerwę, przekonana, że jest 19:00, a była 22:00… :D Sama tak dobrze się bawiłam, że czas niezauważalnie mi przeleciał. Miałam zostać do 2:00 i obstawiałam, że ta dodatkowa godzina po oczepinach będzie dla mnie dosyć ciężka, ale nic z tych rzeczy! Nawet nie zauważyłam, kiedy zrobiła się ta 2:00 i aż żal było mi opuszczać Srebrny Świerk… ;)

Udało nam się umówić ekspresowo na plener i już w poniedziałek spotkaliśmy się na sesji :) Pogoda była idealna, Gosia i Maciek dzielnie znieśli zimno i wyjątkowo swobodnie czuli się przed moim obiektywem, dzięki czemu zdjęcia wyszły spontanicznie i naprawdę sprawnie je zrobiliśmy :)

Dziękuję Wam bardzo za cudowne doświadczenie, jakim było wykonywanie dla Was reportażu ślubnego i sesji :) Bardzo się cieszę, że mogłam Was poznać, życzę Wam wszystkiego najpiękniejszego i dziękuję za możliwość publikacji zdjęć! <3

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s