Ślub Agnieszki i Tomka

Agę poznałam kilka lat temu podczas sesji zdjęciowej, na której pozowała jako modelka makijażu. Dwa lata temu odezwała się do mnie w sprawie sesji narzeczeńskiej z Tomkiem i tak poznałam jej przyszłego męża :) Sesję wspominam bardzo fajnie i od początku uważałam ich za super parę! Dlatego bardzo się ucieszyłam, gdy zwrócili się do mnie z prośbą o fotografowanie ich ślubu :)

Pierwszy raz jechałam na reportaż ślubny do Łomży. Było to niemałe wyzwanie ze względu na sporą odległość, dłuższą trasę i powrót tego samego dnia. Podczas zlecenia towarzyszyła mi Martyna, która była ważnym wsparciem zwłaszcza podczas powrotu, gdy usypiałam za kółkiem ;)

Pogoda była piękna, Para Młoda uśmiechnięta i całkiem wyluzowana, mimo małego kryzysu z suknią ślubną, który na szczęście szybko i sprawnie został zażegnany :) Ślub bez problemów to nie prawdziwy ślub! Uroczystość była naprawdę wzruszająca, a samo przyjęcie minęło w cudownej atmosferze, wśród przemiłych i świetnie bawiących się gości! Bardzo miło wspominam ten wrześniowy dzień i życzę raz jeszcze wszystkiego najwspanialszego Adze i Tomkowi! :)

Na sesję jesienną plenerową umówiliśmy się z bardzo dużym wyprzedzeniem. Niestety tego dnia pogoda wybitnie nie dopisywała, mieliśmy problem z miejscem, a Aga i Tomek z samochodem. W końcu udało nam się wstrzelić w godzinę, gdy nie padało i ostatnie ujęcie zrobiłam dosłownie kilka sekund przed ulewą ;) Co prawda słońce nie uraczyło nas swoją obecnością, ale zrobiliśmy kilka naprawdę ciepłych, jesiennych ujęć, mimo zimna i słoty :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s