Ślub Patrycji i Jędrka

Lipcowy ślub Patrycji i Jędrka był naprawdę przepiękny! Tym razem nie towarzyszyłam Parze Młodej podczas przygotowań – reportaż razem z Anią Wojtarek zaczęłyśmy dopiero w kościele. Pogoda była piękna, kościół jasny i przestronny, fajnie oświetlony, dzięki czemu zdjęcia z uroczystości mają wyjątkowy, ciepły klimat :) Byłam zachwycona ceremonią, a zwłaszcza wzruszającym i zabawnym kazaniem. Rzadko się zdarza, że fotografuję podczas kazania, gdyż księża raczej sobie tego nie życzą, ale tym razem nie mogłam sobie tego odmówić, gdy ksiądz poprosił Pannę Młodą o małe „wystąpienie” i przeczytanie kilku słów Panu Młodemu :)

Trafiła mi się wyjątkowo uśmiechnięta, sympatyczna i fotogeniczna para. Miałam wrażenie, że każde zdjęcie Patrycji i Jędrka nadaje się do przekazania im po ślubie, nawet bez retuszu. Byłam więc bardzo pozytywnie nastawiona po pięknej, kościelnej uroczystości, a sala weselna jeszcze milej mnie zaskoczyła – klimatyczna, elegancka, z pięknym ogrodem, w którym zrobiliśmy mini plener i trochę ujęć z gośćmi. Samo wesele było bardzo fajnie przygotowane i dopracowane: zamiast pierwszego tańca – polonez z gośćmi, podczas zabawy – świniak przystrojony racami, a pod koniec świetlisty walc :)

Patrycjo (Gosiu! :D) i Jędrku, bardzo Wam dziękuję, że mogłam być z Wami w tym naprawdę (!) pięknym dniu, dziękuję za zaufanie, Wasz uśmiech, pozytywną energię i „to coś”, co daliście od siebie moim zdjęciom :) Życzę Wam wszystkiego najwspanialszego i mnóstwa lat w miłości!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s