Ślub Klaudii i Łukasza

Ach, tyle pięknych reportaży ślubnych z tego roku czeka na dysku, by je opublikować, a ja ciągle nie mogę znaleźć czasu, żeby na spokojnie usiąść, wybrać zdjęcia i napisać coś ciekawego :)

Klaudię poznałam kilka lat temu, gdy zgłosiła się do mnie na sesję. Pamiętam, że była zadowolona ze zdjęć, ale nie przypuszczałam, że aż na tyle, by zgłosić się do mnie w sprawie reportażu ślubnego i to na dodatek bez większych wątpliwości :) Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, gdy słyszę od kogoś na samym początku „ja wiedziałam, że Ty będziesz moim fotografem na ślubie”! Duża radość, ale też presja, czy sprostam oczekiwaniom… ;)

Na ślub jechałam do Nowego Dworu Mazowieckiego, a jako drugi fotograf była ze mną Ania Wojtarek. Piękny dzień, idealna pogoda, uśmiechnięta Para Młoda, było naprawdę pięknie i wzruszająco. Z kolei wesele zapamiętałam jako super imprezę, z której przyniosłam o wiele za dużo zdjęć, bo aż szkoda było nie robić – co chwila coś się działo, a goście świetnie się bawili.

Z umówieniem się na plener mieliśmy trochę problemów, gdyż ja w weekendy pracowałam, a Klaudia i Łukasz w tygodniu nie wyrobiliby się po pracy. Dlatego zdjęcia zrobiliśmy dopiero na początku września – na szczęście pogoda nam dopisała :)

Bardzo dziękuję Klaudii i Łukaszowi za przemile spędzony czas, uśmiech, dzielną współpracę przy zdjęciach, świetną atmosferę i zgodę na publikację zdjęć :) No i oczywiście raz jeszcze życzę wszystkiego najlepszego! <3

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s