[18+] Martyna

Hej! Nie powiem, że nie obawiam się Waszych reakcji na moją kolejną sesję z Martynką… ;) Wiem, że ostatnia nasza współpraca zrobiła sporo szumu, wywołała dużo emocji i wysoko postawiła poprzeczkę, jeśli chodzi o Wasze zainteresowanie (a moje statystyki w social mediach :D). Wiem także, że ciężko będzie „pobić” tamtą sesję, bo żadna moja wcześniejsza (nawet z Martyną) nie doczekała się tego, że kilka chwil po opublikowaniu posta strona nie mogła się załadować ;) Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia, o których piszę: klik.

Chyba żadna z nas nie myślała, że tamta sesja okaże się aż tak… kontrowersyjna. Współpracowałyśmy już wcześniej ze sobą nie raz, a wtedy miałyśmy bardzo mało czasu, nie przygotowywałyśmy się zbytnio do zdjęć, zrobiłyśmy ich stosunkowo niewiele. Fakt, że byłam bardzo zadowolona z efektów, ale nie spodziewałam się takiego „woooow” :D Także tłem naszej sesji, którą Wam dzisiaj pokażę, było mnóstwo komentarzy, które wtedy obie dostałyśmy.

Założenia niniejszych zdjęć były takie: Martyna bardziej pracuje nad mimiką i moim zdaniem udało jej się to w każdym calu :) Ja robię bardziej zróżnicowane zdjęcia i uważniej je selekcjonuję. Wydaje mi się, że te zadania zostały wykonane. Natomiast przeszkodziły nam inne rzeczy, które ciężko mi nazwać, ale po prostu od początku coś nam nie szło! Nie wiem, co było tego wynikiem, obie (zwłaszcza ja) miałyśmy jakąś „blokadę twórczą” :D Zrobiłyśmy mnóstwo śmiesznych zdjęć z backstage, nagrałyśmy filmiki na instagram, wydurniałyśmy się i totalnie nie szło nam robienie zdjęć na poważnie :D Być może powinnyśmy się spotykać po prostu godzinę przed sesją, by sobie poplotkować, a potem dopiero zaczynać. Tego dnia sytuacja wyglądała tak, że najpierw miałam w studiu sesję z Asią (klik), a od razu później z Martyną – dlatego nie mogłam być chociażby na makijażu Martyny, co może by nieco zmieniło. W sumie po pierwszej godzinie wynajmu studia nie miałyśmy żadnej fajnej foty xd Ale w końcu się przestraszyłam, że zawiedziemy licznych męskich fanów Martyny i trzeba ruszyć tyłek do roboty :D

Swego rodzaju trudnością było dla mnie to, że obie sesje, z Asią i Martyną, powstały od razu po sobie w tym samym miejscu. Nie było to planowane, po prostu miałam mieć zupełnie inną sesję przed współpracą z Martyną, ale tamta modelka się wykruszyła i Asia mnie uratowała swoją obecnością – inaczej musiałabym płacić za wynajem pustego studia. Niemniej starałam się baaardzo, by te zdjęcia nie wyszły podobnie! Oczywiście to było też na swój sposób ciekawe, bo dziewczyny są totalnie różnie, pozują zupełnie inaczej, mają inne typy urody i na każdą z nich miałam inny pomysł. No i obie bardzo lubię, zarówno prywatnie, jak i zdjęciowo :) Mam nadzieję, że mimo podobnego miejsca i mniej-więcej podobnego charakteru, zdjęcia się Wam spodobają.

Pozowała oczywiście Martynka <3 Wszystko w Obiektywie (lajk!)

mua: Laura Mirizzi

img_6956_internet-2

img_7021_internet

img_7023_internet

img_7034_internet

img_7036_internet

img_6978_internet-2

img_6989_internet

img_6992_internet

img_7000_internet

img_7045_internet

img_7047_internet

img_7057_internet

img_7058_internet

dsc08636_internet

dsc08638_internet

dsc08640_internet

dsc08645_internet

11 myśli w temacie “[18+] Martyna

  1. Ula, jesteś geniuszem obiektywu. Gdy przeglądam te zdjęcia, widzę ogrom pracy i dumę z tego, że ktoś tak młody, może tak wiele. Przy okazji – Martynka ma przepiękny uśmiech <3 Zdjęcia są super, keep going!!!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s