Ślub Agi i Romka

W poprzednim poście pokazałam Wam sesję narzeczeńską, która odbyła się 10 dni przed uroczystością ślubu Agaty i Romka :) Zawsze uważam, że dobrze jest spotkać się na sesji przed ślubem, bo wtedy para jest już ze mną oswojona i wie, czego może się spodziewać. Poparciem mojej tezy były słowa Agi, która w dniu ślubu powiedziała „a tam, ja się nie przejmuję i wiem, że zdjęcia będą super po naszej sesji narzeczeńskiej!”. I o to chodzi, bo trema związana z obecnością aparatu zniknęła i między innymi dzięki temu zdjęcia z tego dnia są takie wyjątkowe!

W dniu ślubu było straaasznie gorąco – kolejny lipcowy, słoneczny dzień, prawie 40 stopni na słońcu. No ale przynajmniej nie groził nam deszcz :) Uroczystość odbyła się w znanym mi już kościele w Ząbkach, który bardzo lubię, bo jest jasny, przestrzenny i fajnie oświetlony. Na wesele jechaliśmy daleko, bo aż za Serock, ale trudno było znaleźć w okolicy salę na planowane 200 osób! Ostatecznie było trochę mniej, ale i tak było to bardzo duże wesele :) Zawsze taka liczba gości oznacza super zabawę i tak było też tym razem. Było głośno, wesoło i po prostu mega fajnie! Dla mnie to na pewno niezapomniany dzień, również ze względu na liczbę zdjęć, jaką finalnie oddałam Adze i Romkowi… ;) ale czemu się miałam ograniczać, skoro tyle świetnych ujęć miałam zrobionych!

Plener zrobiliśmy bardzo zróżnicowany, objechaliśmy kilka miejsc: od Skaryszewskiego przez Starówkę, Podzamcze i nadwiślańskie bulwary, aż po fontanny :) Bardzo dziękuję wspaniałej parze młodej za cudownie spędzony czas, niezapomniane wycieczki polonezem, sałatki z kurczakiem („to jeszcze… jeszcze tę sałatkę z kurczakiem poprosimy” <3) i ogólnie za wszystko! Życzyłabym sobie takie super pary co tydzień :) No i dziękuję za zgodę na publikację zdjęć!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s