Ślub Justyny i Przemka

Dziś mijają dokładnie 3 miesiące od tego dnia! :)

Pierwszy raz miałam robić zdjęcia na ślubie połączonym ze chrzcinami. W zeszłym roku wykonałam sesję małej Marcysi (klik), teraz była już duuża i prawie zaczęła chodzić :) To fajne uczucie dla fotografa, gdy uwiecznia tak ważne wydarzenia z życia tej samej rodziny: widzi, co się zmienia i jak. To również niemały zaszczyt towarzyszyć temu wszystkiemu zawsze w tej samej roli.

Ślub odbył się w pięknym kościele na Dewajtis, gdzie nie byłam od kilku lat i z przyjemnością wróciłam w te rejony. Osioł ryczał bez zmian (muszą go podmieniać, to niemożliwe, żeby był ciągle ten sam :D), ale poza tym tak wiele się zmieniło, że aż mnie coś zakuło. Nagle przyjeżdżam tam samochodem jako kierowca, nie na rowerze z rodzicami; nagle nie jestem tam po to, by pogłaskać osła, ale pracować jako fotograf; nagle moja koleżanka z przedszkola bierze ślub i chrzci córkę; nagle budynki UKSW to dla mnie szkoła, a nie jakieś tajemnicze zabudowania, do których nie mam wstępu i gdzie chodzą dorośli ludzie.

Ehh, no ale tak to już jest. Mimo to, bardzo miło mi się pracowało zarówno podczas ślubu i chrzcin, jak i przygotowań oraz wesela. Na przygotowania przyjechałam dużo za wcześnie, ale przynajmniej mogłam posiedzieć w miłej atmosferze i nawet dostałam obiad od mamy Justyny! :) Natomiast na weselu byłam dość krótko, ponieważ ślub był na 19:00, a ja standardowo zostałam do końca oczepin, czyli do ok. 1:00.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć i dziękuję za zgodę na ich publikację!

W około miesiąc po ślubie umówiliśmy się na plener.

Młodej Parze życzę dużo szczęścia i miłości! :) :*

A kolejne tegoroczne śluby już niedługo pojawią się na stronie ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s