Kamila Kombor

Współpraca z Kamilą była jedną z 6 sesji makijażowych, jakie wykonałam w pierwszym tygodniu lutego. Możecie pomyśleć „o rany, zrobiła 6 sesji w tydzień”, ale nie – te 6 sesji zrobiłam w 3 dni, w trakcie sesji egzaminacyjnej na uczelni – prosto z egzaminu na UW jechałam do studia. Ponieważ jest to ostatni post tego typu, postanowiłam napisać krótkie podsumowanie. Efekty są fajne, ale powiem szczerze – nie chciałabym tego powtarzać, bo to było jednak dla mnie za dużo. Obecność na sesji, dojazdy, przygotowanie do zdjęć – to jedna sprawa, ale późniejsze 4 tygodnie postprodukcji to zupełnie co innego. W sytuacji, gdy dziennie robiłam 3 sesje, wiadomo, że każda z osób z tego dnia chciałaby zdjęcia jak najszybciej. A przecież nie jest to fizycznie możliwe. Zawsze ktoś musiał być pierwszy, a ktoś ostatni. Starałam się oddawać zdjęcia sprawiedliwie – jak zawsze w przypadku takich większych projektów – ale i tak zawsze ktoś pytał, kiedy jego zdjęcia, że chciałby już, że nie może się doczekać. Wiem, że to wszystko z dobrej woli i chęci zobaczenia efektów, ale dla mnie sama organizacja i wykonanie tylu sesji była niesamowicie trudna, a potem postprodukcja i jeszcze odpisywanie na każdą taką wiadomość, gdy dostawałam ich dziennie kilka… Skończyło się tak, że poza kilkoma dniami w Gdańsku nie miałam ani dnia wolnego, mimo zakończonej sesji na uczelni. A potem powrót na UW, zajęcia od nowa, pisanie pracy licencjackiej i kolejne sesje, gdy tamtych jeszcze nie skończyłam. Nie, zdecydowanie to nie dla mnie.

No ale nie ma co narzekać :) Zdjęcia są piękne, poznałam fantastyczne osoby i rozpoczęłam wspaniały sezon studyjny, bo od tamtego czasu ze studia praktycznie nie wychodzę, co bardzo mnie cieszy :)

Do zdjęć pozowała Kamila, a makijażem oraz dodatkami zajęła się Anna Wojtarek :)

DSC04105_internetDSC04144_internetDSC04148_internetDSC04162_internetDSC04163_internetDSC04205_internetDSC04208_internetDSC04215_internetDSC04238_internetDSC04245_internet

Bardzo dziękuję za współpracę! :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s