Ślub Ani i Łukasza

Ślub Ani i Łukasza odbył się 10 października tego roku w podwarszawskich Ząbkach. Dzień był piękny, słoneczny – idealny na ślub. W domu Panny Młodej podczas przygotowań panowała spokojna, domowa atmosfera, jakże sprzyjająca wyciszeniu się przed ślubem.

Sama ceremonia była dość kameralna, a dzięki temu niezwykle rodzinna. Kościół był dla mnie idealny – przestrzenny, jasny, przez kolorowe witraże wpadały promienie słońca. Oprócz mnie nie było ani innego fotografa, ani też kamerzysty, więc byłam poddenerwowana i czułam się odpowiedzialna za uwiecznienie całej ceremonii jak najlepiej. Na szczęście warunki sprzyjały i jedynym problemem była podłoga w kościele, przez którą piszczały mi buty i musiałam chodzić na palcach :D

Po pięknej uroczystości i życzeniach pojechaliśmy do sali weselnej. Poza tym, że ciągle miałam dwa aparaty na szyi, w żaden sposób nie odczuwałam, że jestem w pracy. Wszyscy byli dla mnie ciepli, serdeczni i uśmiechnięci. Fotografować na takim weselu dla tak cudownych ludzi to sama radość! Długo nie czułam zmęczenia, w dodatku podczas przerw miło spędzałam czas w towarzystwie DJa i wodzireja :)

Po weselu umówiliśmy się na sesję plenerową. Ustaliliśmy datę 16 października. Nie znałam za dobrze tamtych okolic, ale uznałam, że sama znajdę miejsce na nasz plener. Ehh, to był błąd… ;) Oczywiście w grafice googla rezerwat Horowe Bagna wyglądał pięknie, ale po dojechaniu na miejsce okazało się, że bagna wyschły. Niestety zorientowaliśmy się dopiero po kilku godzinach krążenia po lesie. Fajny spacer – ale może nie w sukni ślubnej i garniaku :) Ania i Łukasz wykazali się jednak ogromną wyrozumiałością! Na szczęście oboje lubią spacery :D Pogoda dopisała i nadrobiła braki bagien.

Czas na zdjęcia!

Sesja ślubna:

Raz jeszcze dziękuję Ani i Łukaszowi za zgodę na publikację zdjęć, za przemile spędzony czas, wspólne herbatki, wino, dużo uśmiechu i całą serdeczność <3

No i oczywiście Karolinie za polecenie mnie Parze Młodej, a także dzielną asystę przy plenerze!

2 myśli w temacie “Ślub Ani i Łukasza

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s