[18+] Martyna Jadczak

Ahh, cóż to była za sesja! Martyna – jedna z najwspanialszych modelek, jakie poznałam i Agnieszka – cudowna, utalentowana wizażystka! To nie mogło się nie udać :)

Z Martyną zgadałam się przez maxmodels już dość dawno temu. Umówiłyśmy się na moje pierwsze topless – ba, w ogóle moją pierwszą jakąkolwiek nagość. Trochę się tego obawiałam, ale stwierdziłam, że czas się przełamać :) Świetnie mi się wszystko ustalało z Martyną przed sesją, a mimo to czułam tremę, pierwszą od wielu lat :D

Z Agą ustaliłyśmy dość nietypowy makijaż. Dziewczyny zaczęły się malować jeszcze przed moim przyjściem, a gdy dojechałam po zajęciach, Aga właśnie (wstrzymując oddech) malowała czerwoną kreskę. Jej starania nie poszły na marne, bo make-up zrobiła przepiękny!

Na sesji było wspaniale! Wesoło, mega miło, a dziewczyny wspaniale się spisały. Talent Agnieszki znałam już z poprzedniej sesji, ale byłam absolutnie zachwycona współpracą z Martyną. Cudowna osoba, z którą świetnie się zrozumiałam od pierwszej minuty wspólnej pracy. Pogoda niestety nam nie dopisała, więc nie zdołałyśmy zrobić dokładnie tego, co planowałyśmy… ale już umówiłyśmy się na kolejne zdjęcia! :)

Dziękuję za przemiłe popołudnie i czekam na kolejne spotkanie <3

5 myśli w temacie “[18+] Martyna Jadczak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s