Współpraca

Przedstawiam swoją ofertę i wszelkie informacje, dotyczące współpracy ze mną przy sesjach portretowych (1), zdjęciach ślubnych (2) oraz reportażach (3). Serdecznie zapraszam do przeczytania przed napisaniem do mnie :)


1. Sesje portretowe

Oferuję możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej dla każdej chętnej osoby. Mam doświadczenie w sesjach:

Każda z wyżej wymienionych może być wykonana:

Po kliknięciu w podpunkt, odnośnik kieruje do przykładowych sesji z mojego portfolio :)

Wszystkie sesje wykonuję odpłatnie, nie potrzebuję już rozbudowywać portfolio. Ceny ustalam zawsze prywatnie, zależnie od wymagań klienta i rodzaju sesji.

Zajmuję się fotografowaniem i retuszem swoich zdjęć, ale także – w razie potrzeby – organizacją całej sesji na życzenie klienta. Współpracuję na stałe z wizażystkami, fryzjerkami, stylistkami itp., w razie potrzeby umawiam całą ekipę do sesji. Najczęściej klientki korzystają dodatkowo z usługi wizażu, dlatego też z tej profesji znam najwięcej osób. Wszystkie makijażystki są przeze mnie sprawdzone, godne zaufania i mające fach w ręku. Używają kosmetyków dobrej jakości, zawsze dbają o czystość i higienę podczas wykonywania makijażu. Mogą malować w miejscu sesji, u siebie w mieszkaniu, a także dojechać do klientki. Wizaż jest dodatkowym kosztem, którego nie wymagam do sesji, ale zawsze zachęcam do skorzystania z tej opcji :)

Najczęściej pracuję w plenerze ze względu na oszczędności. Nie posiadam własnego studia, ale możliwość sesji w studiu jest jak najbardziej możliwa – pracuję w zaznajomionym, dość tanim studiu w centrum miasta. Minimalny czas wynajmu to 2 godziny.

Jestem mobilna, poruszam się samochodem, więc dotrę wszędzie, gdzie będę potrzebna :) W przypadku wyjazdu poza Warszawę, doliczam zwrot za benzynę. Kilka razy w roku odwiedzam inne miasta (Lublin, Kraków, Zakopane, Trójmiasto), zawsze informuję o tym kilka tygodni wcześniej na fanpage. Dla fajnego zlecenia (lub kilku) mogę dojechać i na drugi koniec Polski :)

Termin sesji portretowej najlepiej ustalić 1-2 tygodnie wcześniej, jednakże dla pewności dobrze jest pisać do mnie już 3-4 tygodnie przed terminem, zwłaszcza jeśli klientowi zależy na sesji w weekend. W tygodniu zazwyczaj jestem raczej wolna (poza tym, że studiuję dziennie), ale weekendy często mam zajęte już miesiąc wcześniej, zwłaszcza w sezonie ślubnym: od maja do października.

Portretowa sesja zdjęciowa trwa zazwyczaj do 2 godzin + ewentualny makijaż 1-1,5 godziny. Po każdej sesji klient dostaje ode mnie wszystkie zdjęcia z sesji w formie miniaturek (tzw. prewki), które służą za podgląd do wyboru najlepszych ujęć. Po odesłaniu mi informacji, które zdjęcia mam obrobić, zabieram się do pracy, która trwa zazwyczaj ok. 2 tygodni. Klient otrzymuje ode mnie wyretuszowane zdjęcia w ilości ustalonej przed sesją (najczęściej jest to 10-15 zdjęć, ale możliwe jest zamówienie dodatkowej ilości). Nie oddaję niewyretuszowanych zdjęć ani też wszystkich zrobionych na sesji. Pliki wysyłam podwójnie: w pełnej rozdzielczości (np. do wydruku) oraz zmniejszone, ze znakiem wodnym, do publikacji w internecie. Zdjęcia przesyłam drogą internetową, ale mogę je również nagrać na nośnik (pendrive/płytę) po wcześniejszym ustaleniu.

Mam dużo swoich pomysłów na sesje zdjęciowe: miejsca, stroje, makijaże czy sam klimat zdjęć, jednak jestem otwarta na propozycje klienta. Mogę również wykonać sesję o z góry narzuconej tematyce. Najczęściej wspólnie ustalamy charakter zdjęć, biorąc pod uwagę budżet oraz preferencje klienta :)

Sesja zdjęciowa to dobry pomysł na prezent. Najczęściej klienci piszą do mnie w sprawie niespodzianki dla jubilata, który zostaje zaskoczony moją obecnością (często również wizażystki) i otrzymuje sesję – sam lub z osobą organizującą prezent. Często jestem też proszona o zrobienie zdjęć parze z okazji rocznicy. Jest to jednak dobry pomysł dla osób, która lubią pozować do zdjęć i nie krępują się przed obiektywem. Inną możliwością jest zrobienie zdjęć sobie (np. kobiecej sesji buduarowej dla narzeczonego czy męża) i stworzenie z nich później fotoksiążki w prezencie. Jestem otwarta na wszelkie pomysły!

W ofercie posiadam również imienne vouchery podarunkowe:

DSC03090

Zdjęcia publikuję jedynie za zgodą osób na zdjęciu. Zawsze najpierw je wysyłam, dopiero później upubliczniam. Jeśli ktoś nie życzy sobie, by zdjęcia były gdziekolwiek pokazane, ma do tego pełne prawo :)

Pomocne jest zawarcie w pierwszej wiadomości do mnie maksymalnej ilości informacji: jakie zdjęcia, ile, dla kogo, kiedy itp. Przyspiesza to ustalenie ceny i ogólnie umówienie się na sesję. Bardzo dobrym pomysłem jest również wysłanie przykładów, inspiracji w formie zdjęć, które zobrazują mi oczekiwania wobec sesji.

Lubię swobodną współpracę w miłej atmosferze – ułatwia mi ją zwracanie się do siebie po imieniu, o co zawsze proszę :)

Jestem w stanie wykonać praktycznie każde zdjęcia, ale jeżeli propozycja współpracy mi nie odpowiada, zastrzegam sobie prawo do odmowy fotografowania bez podania przyczyny.

2. Oferta ślubna

Wykonuję reportaże z przygotowań, uroczystości i wesela, a także ślubne sesje plenerowe. Działam w oparciu o trzy pakiety:

 • I pakiet ślubny
  – sesja plenerowa w innym dniu niż ślub
  – reportaż ślubny: przygotowania, błogosławieństwo, ślub w kościele lub urzędzie, przyjęcie weselne do 1:00 w nocy
  – minimum 250 zdjęć z dnia uroczystości w formie elektronicznej
  – minimum 50 zdjęć z sesji ślubnej w formie elektronicznej
  – 2 płyty ze zdjęciami w eleganckim etui
 • II pakiet ślubny
  – sesja plenerowa w innym dniu niż ślub
  – reportaż ślubny: ślub w kościele lub urzędzie, 2-3 godziny na przyjęciu weselnym
  – minimum 150 zdjęć z dnia uroczystości w formie elektronicznej
  – minimum 50 zdjęć z sesji ślubnej w formie elektronicznej
  – 2 płyty ze zdjęciami w eleganckim etui
 • III pakiet ślubny
  – reportaż ślubny: ślub w kościele lub urzędzie, 2-3 godziny na przyjęciu weselnym
  – minimum 150 zdjęć z dnia uroczystości w formie elektronicznej
  – płyta ze zdjęciami w eleganckim etui

Moje portfolio ślubne

Zapraszam do kontaktu i ustalenia szczegółów, a także do spotkania się ze mną osobiście w celu omówienia wszystkiego co najistotniejsze w tym ważnym dniu :)

Posiadam uprawnienia do fotografowania w obiektach sakralnych wydane przez kurię diecezjalną.

3. Reportaże

Wykonuję wszelkiego rodzaju fotoreportaże, m.in.:

Reportaż może być połączony z sesją zdjęciową dla jubilata lub przyszłej panny młodej.

Zdjęcia stricte reporterskie nie są przeze mnie retuszowane, jedynie poddane ogólnej obróbce (kadrowanie, kolory etc.).


Mam nadzieję, że te informacje rozwiały wszelkie wątpliwości. Oczywiście zawsze chętnie odpowiem na wszystkie pytania – proszę je kierować w wiadomościach prywatnych (zakładka kontakt; strona na fb; mail juelej@gmail.com).

Opinie dotyczące współpracy ze mną można przeczytać tutaj:
Maxmodels
Facebook

Zapraszam do współpracy! :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s