Ola Cassino

Ostatnio mam niesamowite szczęście do modelek! Zdarzały się w moim życiu okresy, gdy zupełnie nie mogłam się z żadną dogadać, nie rozumiałyśmy się, a ostatecznie często dziewczyny odwoływały sesje. Ale ten rok przynosi mi same owocne sesje i wspaniałe znajomości!

Jedną z takich świetnych modelek jest Ola, która zgłosiła się do mnie na zdjęcia kilka tygodni temu. Najpierw planowałyśmy zupełnie inną sesję, ale widząc prognozę na weekend, szybko umówiłyśmy się na spontaniczne zdjęcia w czwartek, 2 tygodnie temu. I dobrze się stało, bo w niedzielę padał śnieg z deszczem.

Ola mnie zadziwiła! Mimo tak młodego wieku, była bardzo zdeterminowana do pracy i zaangażowana w sesję. Podchodzi bardzo poważnie do każdego projektu – wiem, bo mamy za sobą również drugą sesję, która wkrótce się tu ukaże :) Mam nadzieję, że te zdjęcia się Wam spodobają, tak jak i Ola, z którą mam nadzieję współpracować jeszcze nie raz!

Jestem teraz w dość nietypowej sytuacji, która zdarza się raczej rzadko – mam jeszcze 3 sesje do pokazania, wszystkie już obrobione i wysłane do modelek, a jednak nie chcę nimi zarzucać, więc czekam :D

Korzystając z okazji, życzę Wam Wesołych Świąt!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s