Nowy blog

Długo biłam się z myślami, czy zostawiać blogspota i przenosić się na coś… hmm, porządniejszego. Próbowałam najpierw ratować cokolwiek na blogspocie, ale uznałam, że to walka z wiatrakami. Blogspot po prostu mi nie odpowiada.

Witam Was więc na nowym blogu, WordPress jest dla mnie wprost wymarzony. Może dzięki temu będę bardziej przykładać się do blogowania i więcej pisać, o ile oczywiście będzie tym pisaniem ktoś zainteresowany :) Mam też sporo pomysłów na notki, niekoniecznie stricte z sesji, ale ogólne, dotyczące fotografii, retuszu itp. Postaram się pisać częściej i więcej, bo jakoś zupełnie odeszłam od blogowania, a kiedyś tak to uwielbiałam… Może to kwestia mało przejrzystego blogspota sprawiała, że brakowało mi chęci.

Na chwilę obecną jestem gdzieś pomiędzy grypą a zapaleniem oskrzeli, w krótkich chwilach pomiędzy zbijaniem temperatury a kolejnym atakiem kaszlu mam czas na przenoszenie notek z blogspota tutaj. Postanowiłam uaktualnić tę stronę sesjami od początku 2014 roku. Trochę mi to zajmie, ale póki mam chęci i odrobinę wolnego czasu to ma to jakiś sens.

Jednocześnie staram się obrabiać zdjęcia z ostatniej sesji z Dominiką z minionego piątku, ale obróbka zdjęć w łóżku to nie jest coś, co mogę polecić…

Na razie kończę te wypociny, bo zaraz muszę lecieć do lekarza (hehe, jasne, tak naprawdę zaraz będzie Szpital w tv, a dopiero potem powlekę się do przychodni, ale może do tego czasu sama się zdiagnozuję?).

Jedna myśl w temacie “Nowy blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s